משרות >
לשליחה >
לשליחת קו"ח
מה אנחנו מחפשים

העמוד בטעינה

intel.co.il/jobs

על-מנת ליהנות ממנו כמו שהתכוונו, אנו ממליצים לגלוש דרך Chrome.

על-מנת ליהנות ממנו כמו שהתכוונו, אנו ממצליצים לוודא שמערכת ההפעלה מעודכנת.

שתף באמצעות

פיתוח אלגוריתמים

הנדסת מערכת

פיתוח תוכנה

ארכיטקטורת תוכנה

Big Data

הנדסת וריפיקציה

הנדסת ולידציה

פיתוח חומרה

סטודנטים

פיתוח אלגוריתמים
במסגרת עבודת המחקר, אנו נתקלים כל הזמן בבעיות חדשות המצריכות פתרון. בדיוק בנקודות הללו נזרק למגרש צוות פיתוח האלגוריתמים, המהווה חלק אינטגרלי מכל קבוצת מחקר באינטל.

לאחר זיהוי הבעיה, מתחיל הצוות תהליך עבודה שנחלק לארבעה שלבים:

שלב ראשון - חיפוש של פתרונות קיימים באינטל או בעולם
שלב שני - TR - מחקר - מנסים לבנות פתרון.
בסופו של שלב זה נמצא הקונספט - אלגוריתם שנכתב MATLAB
שלב שלישי - בדיקת איכות לפתרון
שלב רביעי - מימוש. בניית מודל (ב- MATLAB וב-C) מכוון לפלטפורמה (כדוגמת צ'יפ)

בכדי להצטרף לצוות פיתוח האלגוריתמים יש צורך בתואר בהנדסה ובהתמחות בתחומים כגון - Image processing , Computer vision

הנדסת מערכת
אינטל גאה במיוחד בפלטפורמות המחשוב רבות העוצמה שהיא מפתחת. המוצרים והפתרונות הללו נמצאים תמיד בחזית החדשנות והתחרות, ואנו רוצים להבטיח שהם יישארו כך. לשם כך אנו זקוקים לשילוב שלא קל למצוא - מומחיות בחומרה ובתוכנה, יחד עם נקודת מבט רחבה וכלל מערכתית.

על התפקיד
הנדסת המערכת באינטל היא עבודה מאתגרת ורבת השפעה, כחלק מציר הפיתוח המרכזי. העבודה כוללת בין היתר אפיון פרויקטים למוצרים חדשים תוך הבנה והתחשבות במגוון השיקולים ואילוצי המימוש, וליווי תהליכי האפיון, האימפלמנטציה והאינטגרציה. כאשר עולה דרישה לביצוע, יש צורך לחקור את הצרכים הארכיטקטוניים, לחשוף פתרונות זמינים, לגבש תצורות ולהעריך את תפקודן של מערכות ואת האינטראקציות שלהן.

פיתוח תוכנה
אינטל אינה רק מובילה עולמית בחומרה- היא גם חברת התוכנה השישית בגודלה בעולם. הנדסת התוכנה באינטל מתפרסת על פני קשת רחבה של תחומים, ומאפשרת השתלבות במגוון צוותים מקצועיים שאחראים על פיתוח חוד החנית של הטכנולוגיה - Big Data, Machine Learning, Enterprise software solutions, עיבוד תמונה, פיתוח אנדרואיד, Ios, פיתוח אפליקציות למובייל, Design, UI ועוד, בכדי ליצור - יחד עם שותפי תוכנה ויצרני חומרה עולמיים - מוצרי קצה מתקדמים ומובילים בתחומים טכנולוגיים מגוונים.

מה אנחנו מחפשים?
שילוב של כשרון, מוטיבציה גבוהה ויכולת למידה עצמית, יחד עם ידע וניסיון בפיתוח - והכל בגוף אחד. הנדסת תוכנה מצריכה לרוב תואר אקדמי במדעי המחשב, הנדסת מחשבים, טכנולוגיות מידע או תחום קשור אחר.

ארכיטקטורת תוכנה
איך גורמים לרעיונות חדשים לקרום עור וגידים ולטכנולוגיה של הדורות הבאים לצאת לאור? אצלנו באינטל האחריות על כך נמצאת אצל ארכיטקטורת התוכנה - החל בזיהוי טכנולוגיות חדשות, דרך התוויית החזון וכלה בהגדרת ספציפיקציות ואינטגרציה של ארכיטקטורה ועיצוב לצוותי הפיתוח.

הארכיטקטורה משתלבת בין היתר בתחומי הראייה הממוחשבת, עיבוד התמונה, גרפיקה, ארכיטקטורת מעבדים, security , סימולטורים ועוד, תוך הבנת הדרישות הטכניות מהלקוח, זיהוי קשיים ובעיות ומציאת דרכים יצירתיות לפתור אותם, עריכת ניסויי היתכנות, הגדרת דרישות פיתוח, עריכת אדפטציות כנדרש ותמיכה במנהלים ובלקוחות, פנימיים וחיצוניים כאחד.

הליווי וההנחייה המקצועית לצוותים, למנהלי הפיתוח ולמנהלי הקבוצות, מחייבים מיומנויות פרזנטציה גבוהות, רהיטות ויכולת שכנוע, כמו גם ניסיון רב וידע נרחב בתוכנה .

BIG DATA
תחום ה-BIG DATA באינטל נמצא בחזית החדשנות הטכנולוגית העולמית, ומציב אתגרים מקצועיים מהרמה הראשונה המחייבים יכולת למידה מהירה ועירנות ללא הפסקה.

על התפקיד
מומחי BIG DATA באינטל עובדים על פתרונות מבוססי ענן המתבססים על טכנולוגיות קוד פתוח. העבודה נעשית בצוותים, המחלקים בתוכם את תחומי האחריות והמומחיות בתוך המוצר.
העבודה מתמקדת בשלושה תחומים עיקריים:

Internet of Things – תחום חדשני ומרתק שבמסגרתו נאספים נתונים מיחידות קצה (device) המצוידות בחיישנים שונים. המידע שנצבר נשלח לענן לשם לימוד וחיזוי התנהגויות או דפוסים עתידיים והצפת התרעות בזמן אמת.
Big Data Analytics ו-Wearables – משמשים, כדוגמא, בחקר מחלת הפרקינסון; גאדג'טים שעונדים החולים מנטרים את תפקודם המוטורי ואוספים כמות אדירה של נתונים המנותחים באמצעות אלגוריתמים מתקדמים. באמצעות פיתוחים אלה ניתן לעקוב אחרי מצבם של החולים, להתריע על שינוי ואף לסייע בדיאגנוזה. בנוסף, מאגר הנתונים האדיר מקדם את המחקר ועשוי להשפיע לטובה על איכות חייהם של מיליוני חולים.
אופטימיזציה - תחום זה עוסק בשיפור חומרה ותוכנה, לרבות בתהליכים פנימיים באינטל עצמה, ובכך משפיע לטובה על יכולותיה וביצועיה הכספיים של אינטל ברחבי העולם.

הנדסת וריפיקציה
הנדסת וריפיקציה (Verification) באינטל עוסקת בפיתוח סביבות וכלי וריפיקציה כדי להבטיח דיוק לוגי של כל מוצרי החברה, תוך שימוש בציוד ובכלים המתקדמים ביותר בשוק. בנוסף היא מהווה חלק אינטגרלי כבר בתהליך ההגדרה של יכולות חדשות ומוצרים חדשים, כל זאת בשילוב חומרה-תוכנה ייחודי.

על התפקיד
לקחת חלק בכל שלבי הפיתוח דרך המימוש וכלה בטסט, להשפיע השפעה של ממש על תכונות ופיצ'רים חדשים, לבנות סביבות וכלים מאפס, לרבות תכנון, כתיבה וביצוע - אלו תחומי האחריות של הנדסת הוריפיקציה (המכונה גם הנדסת Pre-silicon validation), המצריכה לשם כך הבנה עמוקה בחומרה, כמו גם יכולת להתמקצע במהירות בארכיטקטורה ובמיקרו-ארכיטקטורה של אינטל.

ולידציה
מערך הנדסת הוולידציה אחראי על בדיקות אימות פיתוח של כמעט כל מוצר שאינטל מייצרת בתחומי ה- Server, Devices וה- Client. האחריות על התהליך מתבצעת החל משלב הסיליקון הראשון ועד הייצור ההמוני, כדי להבטיח את התוצרים האיכותיים ובעלי הביצועים הטובים ביותר בשוק – כראוי לחברת השבבים מספר אחת בעולם. תהליך אימות הפיתוח מורכב מאוד, וכדי לעמוד באתגר עומדת לרשות מערך הוולידציה סביבה טכנולוגית חדשנית ואיכותית הכוללת את ציוד ותוכנות הבדיקה המתקדמים ביותר.

על התפקיד
באינטל פועלות במקביל ובשיתוף פעולה שלוש קבוצות ולידציה,
כאשר כל אחת מהן אחראית על פן אחר בתהליך:

קבוצת הוולידציה - עובדת עם אנשי design בארץ ובחו"ל. הקבוצה מגדירה את מסמכי תכנון הבדיקות ואת מתודות הבדיקה, הכוללות בין השאר את פיתוח תשתית הבדיקות. כמו כן, הקבוצה מריצה בדיקות במטרה לוודא שהמוצר עונה על דרישות צוות הפיתוח. המהנדסים בקבוצה עובדים מול פלטפורמות בדיקה FPGA, בסביבת סימולציה של השבב וכמובן על השבב עצמו.

קבוצת ה-FPGA - בונה את פלטפורמת הבדיקה תוך שימוש בקוד ה-RTL של השבב עצמו, באמצעות כלי FPGA של סינופסיס וקסיליס. מהנדסי הקבוצה מבצעים סינתזה והוספת שכבות ל- design קיים בנוסף לתשתיות debug עם כל שינוי ב-design, במטרה לאפשר debugging לתקלות חומרה במהלך הרצת הבדיקות.

קבוצת ה-Firmware – כותבת את התוכנה המאפשרת להריץ בדיקות מוקדמות לחומרה. מהנדסי הקבוצה מכירים לעומק את ה-Interface בין חומרה לתוכנה.

פיתוח חומרה
מערך הנדסת החומרה באינטל מפתח את ליבת (core) המעבדים שלנו. המערך אחראי על מימוש החומרה באמצעות כלי הפיתוח החדשניים ביותר וכן על פיתוח הלוגיקה להגדלת הביצועים תוך עמידה אופטימלית באילוצים כתדר גבוה, הספק נמוך או שטח מצומצם.

אחריות התפקיד כוללת התמודדות עם design מורכב במיוחד, כך שהעבודה מעניינת, מגוונת ומצריכה שליטה בכלים מתקדמים רבים המכסים תחומים שונים ומגוונים. כל פרויקט הוא חדשני ויצירתי יותר מקודמו ודורש חשיבה רבה מחוץ לקופסא.

עבודת הפיתוח באינטל היא עבודת צוות המתבצעת כתף אל כתף בקבוצות משימה. צוותי הפיתוח הם בעלי ידע טכני מגוון ונרחב, כאשר כל צוות מפתח חלק אחר של המעבד, בודק בעיות תדרים ופונקציונאליות ומביא את המעבד לשלב שבו הוא מתאים לייצור המוני.

למערך פיתוח החומרה אנחנו מחפשי : Analog ו-Backend

סטודנטים וסטודנטיות
לימודי מדעי המחשב, הנדסת חשמל או מחשבים, מערכות מידע, או לימודים לתארים מתקדמים - כל אלה ועוד, יכולים להוביל לאין-סוף הזדמנויות באינטל.

אנחנו מחפשים תשוקה לטכנולוגיה ורצון עז לעצב את פני העתיד - ונשמח למצוא עבור כל אחד ואחת את התפקיד המתאים ביותר באינטל.